yükleniyor...

Pixi.

Pixi is a creative multi-concept WordPress theme will help business owners create awesome websites.

Address: 121 King St, Dameitta, Egypt
Phone: +25-506-345-72
Email: motivoweb@gmail.com

Pergola Ve Terrawood

  • 16 Mart 2021

Tatil dönemlerinde en çok yazlık sahipleri yenilik ihtiyacı duyarlar. Bazı yazlıkçılar balkon dekorasyonuna, bazılarıysa bahçe dizaynına önem verir. Yazlık sahibi olan, kafe işletmeciler, plaj ve oteller ise aynı değişiklikleri çeşme pergola için isterler.

Pergola nedir?

Bir paralel düzleminde direkler veya sütunlarla sabitlenmiş ve bu direklere sarmaşıklar sarılmış geçittir. Aynı zamanda tenteli ve tentesiz seçenekleri mevcuttur. Genellikle yazlık önlerine yaptırılır. Güneşli günlerde gölge, yağmurlu havalarda da yağış önlemek amacıyla yapılmaktadır.

Pergola Hakkında

Bir çok çeşidi bulunan pergola, genellikle yazlıkçılar ve yazlık mekanlardaki işletmeciler tarafından tercih edilmektedir. Dış mekan kullanımı için hem görsel hem de sosyal bir ortam yaratılmasına imkan veren bir kompozit üründür. Havuz kenarları, kır düğünü mekanları, restoran önleri gibi bir çok alanda uygulanmaktadır. Özellikle kaygan bir ürün olan mermer yerine havuz kenarlarında terrawood tercih edilmektedir. Hem sağlık hem de kullanım açısından geri dönüşümü olan bir üründür. Yine aynı şekilde müstakil evler ve site bahçeleri için yoğun olarak tercih edilmektedir. Bir çok renk çeşidi bulunmakta ve isteğe bağlı renk talepleri değerlendirilmektedir.

Pergola Çeşitleri

Bir çok çeşidi bulunmaktadır. Therra wood deck, pergola, çit, korkuluk başlıca tercih edilenler arasındadır. Tercih sebebi ve mekana göre değişiklik gösterir. Dış cephe rengine uygun bir ahşap renklendirme ile çeşitlendirilebilir. Aynı zaman da bitkilerle süslemek mümkündür. Terrawood çeşme özelinde atadeck.com.tr olarak sizler en kaliteli ve uygun fiyatlı hizmeti sunmaktayız.

Terrawood Hakkında

Terrawood bir ahşaplı kompozit üründür. Yenilikçi bir teknolojiyi barındırır. Ayrıca verimli ve çevreye uyumludur. Tüm bu özelliklerl ve kalitenin birleşimi sonucu terrawood adlı ürün ortaya çıkmıştır. Bazen ahşap kompozit çit olarak anılmaktadır.

Pergola ve terrawood ürünlerin seçimi, yapımı, malzeme türleri ve bir çok konu hakkında bizden hizmet alabilirsiniz. Hizmet öncesi merak ettiğiniz konular hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Sorularınız için internet sitemiz üzerindeki iletişim bilgilerinden bizlere ulaşmanız mümkündür. İzmir bölgesinde en kaliteli hizmeti ve uygun fiyatı sunan firmamız taleplerinize yönelik çalışmaktadır. Beklentileri karşılamak ve müşteri memnuniyetinin öneminin farkında olarak çalışmak bizlerin önceliğidir.