yükleniyor...

Pixi.

Pixi is a creative multi-concept WordPress theme will help business owners create awesome websites.

Address: 121 King St, Dameitta, Egypt
Phone: +25-506-345-72
Email: motivoweb@gmail.com

Çevre Dostu Uygulama Deck Kaplaması

  • 9 Mart 2021

Deck, genel olarak dış mekan parkesi olarak kullanılan ahşap zemin kaplaması uygulanmasıdır. Deck tercihi yapılırken dış mekanda uygulanacak malzemenin her türlü fiziki ya da kimyasal içerikli darbe ya da ürünlere karşı dayanıklı ve dirençli olması gerekmektedir.

​​​​​Son Kalite Dayanıklı ve Uzun Ömürlü Kullanım Deck Kaplaması

Deck kaplaması  yapacak müşterilerin uzun süre kullanıma uygun uygun olması, dirençli ve kaliteli olmasının yanında uygun fiyatlı olması da aranan özellikler arasında yer almaktadır. Bu konu ile ilgili İzmir’de deck fiyatları arayışı içinde olan müşterilerin ilk ve güvenilir tercihi Ata Deck Firması olmaktadır. Ata Deck Firması tarafından yapılan tüm uygulamalar esnasında kullanılan malzemeler son kalite olmaktadır. Müşteri memnuniyeti konusu oldukça önemli olan Ata Deck Firması İzmir ahşap kompozit uygulamalarına ilişkin hizmetlerde öncü firma olmayı hedeflemektedir.

Ekonomik Çözümler, Planlı Teslimat Sonsuz Memnuniyet

Atadeck firması, müşterilere planlanan zamanda teslimatı gerçekleştirmektedir. Oluşan tüm sorunlara ekonomik çözümler ile memnuniyet sağlamaktadır.

Deck Kaplaması Nerelerde Kullanılır?

Islak ya da nemli olabilecek her alanda deck kaplaması tercih edilebilmektedir. Havuz kenarlarında, sauna ve hamamlarda, banyolarda, plajların özel bölümlerinde rahatlıkla tercih edilebilmektedir. Tüm doğa olaylarına karşı doğal olarak dayanıklı bir uygulama olan Deck kaplaması, küf oluşturmaz ve yosun, su lekesi tutmaz oxlelikye olmaktadır. Su ile temasa girdikleri zaman her hangi bir yıpranma yaşanmaz ve  güneşten ya da aşırı sıcaktan etkilenmeyecek dayanıklılığa sahip olan bir uygulama olmaktadır.

Kolay Temizlenebilir Bir Uygulama
Ahşap kompozit deck ürünlerinin temizliği kolay ve yorucu olmamaktadır. Ahşap kompozit deck kullanımı kolay ve uygulanabilirliği oldukça basit ve hızlı olduğu için son yıllar içerisinde hızla gelişen inşaat sektöründe ilgi çekici ve her alanda kullanılmaya uygun bir ürün olduğu için oldukça fazla tercih edilmektedir.

Deck Uygulamasının Avantajları Nelerdir?
İstenilen şekil ve boyutta üretim  ya da kesim yapılabilmektedir.
Boyaya ihtiyaç duyulmayan bir uygulama olmaktadır.
Döşeme sonrasında hiç bir bakıma ihtiyaç duyulmamaktadır.
Tamamen doğal bir ürün olduğu için her alanda rahatlıkla kullanılabilmektedir.
Doğal marangoz parçalarının özel bir teknoloji ile birleştirilmesi sonucunda üretilen bir ürün olması ile çevre dostu bir uygulama olmaktadır.