yükleniyor...

Pixi.

Pixi is a creative multi-concept WordPress theme will help business owners create awesome websites.

Address: 121 King St, Dameitta, Egypt
Phone: +25-506-345-72
Email: motivoweb@gmail.com

Ata Deck Firması Farkı İle Kusursuz Ürünler

  • 23 Mart 2021

Atadeck firması, 2012 yılında kurulan bir firmadır. İzmir’de kurulan Atadeck firması İzmir’de ve tüm çevrede hizmet vermektedir. Müşterilerini memnun etmek için kurulduğu İlk günden itibaren çalışan ve hep daha iyisini hedefleyen firma amacına ulaşmak adına projeleri ile sektörde yer almaktadır. Birbirinden başarılı ve kusursuz projelere sahip olan Atadeck firması İzmir pergola ve İzmir deck arayışında olan müşterilerin ilk akla gelen firma olmanın haklı gururunu yaşamaktadır. Başarı ile yoluna devam eden firma güven ve kaliteyi bir arada tutarak hizmet vermektedir.

Ata Deck Firması

Birey ve kurumların özel taleplerini projelendiren ve imalat yapan  firma her geçen gün kendisini geliştirmekte, sektöründe uzmanlaşmaktadır. Günümüz dünyasında dayanıklı ve çevreci yapı malzemesi ile üretilen ahşap kompozit panellerin ve kompozit ahşaptan üretilen kent mobilyalarının imalatınıbve Ege Bölgesi’nde pazarlanması konusunda faaliyet göstermektedir. Ahşap ürünler kullanarak   cephe ya da zemin  kaplaması uygulamadır yapan firma, üretim ve uygulama sırasında kullandığı tüm ürünlerin çevre ve insan sağlığına zararlı olmayan ve son kalite olan malzemeler kullanmaya oldukça dikkat etmektedir.

Hızlı Teslimat Sonsuz Mutluluk

İzmir Deck sektöründe faaliyet gösteren firma, aldığı tüm işlerde hata payı en düşük proje geliştirmekte ve zamanında teslimat garantisi vermektedir. Kullandığı kaliteli ürünler ve deneyimli çalışanları ile İzmir Deck ve Pergola konusunda güven veren firma tarafından kullanılan ve satışa sunulan tüm ürünler sertifikalı olmaktadır. Doğa dostu ürünler kullanan firma, tüm projelerinde çevreye vereceği zararı en aza indirmeye oldukça fazla özen göstermektedir. Ayrıca tüm projelerinde müşterilerine hoş görülü hizmet anlayışı ile yaklaşan firma ödeme kolaylığı sağlamaktadır.

Ata Deck Firması Farkı Ürünleri

İster paslanmaz çelik ister plastik ürünler olsun, gizli sistemi ile Ata Deck uygulamaları oldukça sağlam ve  hızlı, pratik ve ideal bir çözüm olanağı sağlamaktadır. Bu sistem aynı zamanda istedinildiği profili hiçbir zarar vermeden değiştirmeye de olanak sağlamaktadır. Yüksek kaliteye sahip ahşap ürün parçacıkları  işlemleri ile üretilen TherraWood deck sistemleri teras ve havuz kenarlarında, marina ve tüm ıslak mekanlarda güvenli ve kaymaz bir yüzey sağlayarak kusursuz görünüm elde edilmesinde yardımcı olmaktadır.