yükleniyor...

Pixi.

Pixi is a creative multi-concept WordPress theme will help business owners create awesome websites.

Address: 121 King St, Dameitta, Egypt
Phone: +25-506-345-72
Email: motivoweb@gmail.com

Pergola Sistemleri

  • 2 Mart 2021

Pergola Sistemleri

Yürüyüş yollarında ya da oturma alanlarının üstünü kapatan pergola sistemleri, özellikle bahçeli ev sahiplerinin radarında olmaktadır. Gölge oluşturmakla beraber, bulundukları yerlere farklılık katmaktadırlar. Direklerle dikilen ve kullanılacağı yerlere uygun olarak yapılabilen pergolalar bulundukları yerlerde dikkat çekmektedir. Atadeck tarafından birçok farklı ürün yapılabildiği gibi pergolalarda yapılmaktadır.

 

Pergolalar Nerelerde Kullanılır?

Yürüyüş yollarında kullanılabileceği gibi kumsal tarzı yerlerde de estetik görüntü amaçlı kullanılabilmektedir. Bunun yanında, bahçeli evlerde peyzaj tasarımı için önerilen bir yapı olmaktadır. Bahçede bir oturma alanını kapatan pergola sistemleri, güneşin tepede olduğu zamanlarda bile o oturma alanının kullanılabilmesini sağlamaktadır. Bunun yanı sıra, pergolalar istenilen yerlerde kullanılabilmektedir. Bir havuzun üstüne dahi pergola kurmak mümkündür.

İstenildiği gibi süslenmekle beraber Atadeck ürünleri de kendi başına şıklık katmayı başarmaktadır. Bu nedenle tercih edilmektedir.

 

Pergola Malzemeleri Nelerdir

Pergola sistemini ayakta tutan direkler olduğu gibi farklı örtü sistemleri de bulunmaktadır. Tamamen doğa canlısı özellikte olan ürünler kaliteli olmaktadırlar. Farklı renklerde bulunan ürünler genellikle nötr tonlardadır. Antrasitten kreme pek çok renk seçeneğiyle istenilen pergolaya sahip olmak mümkündür. Ayrıca, bu ürünler olabilecek her türlü hava olayına karşı dayanıklılık göstermektedir. Sıcaklık değişimleri de bu ürünlerde bozulmaya yol açmamaktadır. Sudan da etkilenilerek rutubet gibi sorunlar ortaya çıkartmazlar.

 

Pergola Montajı

Atadeck bölgesinde aranan bir İzmir pergola yapımı için akla gelen bir yer olmaktadır. Prefabrikten korkuluğa birçok şeyin yapımının yapıldığı Atadeck kaliteli hizmetler vermektedir. Aynı şekilde, pergola sistemlerinde de kaliteli hizmetler verilmektedir. Ürünlerin birbiriyle birleştirerek montajının yapılması tecrübeli çalışanlar sayesinde kusursuz olmaktadır. Direklerden çatıyı oluşturan malzemelerin birleştirilmesiyle yapılan montaj işlemi kolayca yapılabilmektedir.

 

Pergola Sistemlerinin Fiyatları

Öncelikle, yüksek bakım maiyetlerinin ödenmesine gerek kalmadığı bilinmelidir. Yüksek fiyatlar ödenmesine sebep olan bakım maliyetlerine gerek olmamaktadır. İzmir deck ile sertifikalı ürünler satılmaktadır. Bu ürünler, son derece kaliteli olmakla beraber, çevreye zarar vermemektedirler. Bunun yanında doğayla uyum içindedirler.

Fiyat konusunda müşteriyi zorlamama ve memnuniyeti sağlama ön planda olmaktadır. Müşteri memnuniyeti Atadeck için birçok şeyden daha önemlidir. Zamanında teslimat yapılarak da bu memnuniyet sağlanabilmektedir.