yükleniyor...

Pixi.

Pixi is a creative multi-concept WordPress theme will help business owners create awesome websites.

Address: 121 King St, Dameitta, Egypt
Phone: +25-506-345-72
Email: motivoweb@gmail.com

Kalite Ve Güvenin İsmi Atadeck Ürünleri

  • 23 Şubat 2021

Kalite Ve Güvenin İsmi Atadeck Ürünleri

Atadeck firması 2012 yılında İzmir merkezli kurulmuş bir firma olmaktadır. Dayanıklı ve çevreci yapı malzemesi ahşap panel ve kompozit ahşap ile üretilen kent mobilya imalatını ve Ege Bölgesi içerisinde pazarlanması başlıca faaliyet konuları arasında yer almaktadır. Ahşap kompozit malzeme kullanarak zemin ve cephe kaplaması yapan firma, birey ve kurumların özel taleplerine de uygun imalat yapmakta ve her geçen gün kendisini geliştirmekte, konusunda uzmanlaşmaya oldukça önem vermektedir.

 

Atadeck Firması

Atadeck firması kaliteli ve uzun ömürlü ahşap kompozit ürünleri alanında faaliyet göstermektedir. Kullandığı tüm malzemeler kaliteli ürünler olmakta ve deneyimli ve uzman çalışanları ile İzmir Deck ve Pergola konusunda sonsuz güven garantisi sunmaktadır. Çevre dostu olan firma, tüm çalışmalarında çevreye verilecek zararı en aza indirmeyi amaçlayarak sunmaktadır.

 

Terrawood İzmir

Firma, terrawood İzmir olarak kaliteli ürünleri ile en çok tercih edilen firma olarak öne çıkmaktadır. Terrawood İzmir sektöründe aldığı tüm işlerde hata payı en düşük projeler geliştirerek zamanında teslimat garantisi vermektedir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan firma, kurulduğu ilk günden itibaren kalite ve güveni bir arada tutarak hizmet vermeye oldukça fazla önem vermektedir.

 

Atadeck Ürünleri Farkı

Dış mekanlar için tercih edilen ahşabın kullanım ömrü çok sınırlı olmaktadır. Ahşap zemin kaplamasını yılda 2 defa cila ya da diğer kimyasal koruyucu ile bakım yapmak zorunda kalınmaktadır. Tüm bu sorunlara karşı oldukça kaliteli ve uzun ömürlü cephe uygulamaları ile hizmet verilmektedir. Atadeck ürünleri en son teknolojiler kullanılarak üretilen çevre dostu, peyzaj ve yapı malzemeleri özelliğini taşımaktadır.

İşçilik maliyeti bakım maliyetini en aza indiren Atadeck ürünleri ile tasarruf imkanı sunulmaktadır. Toz ve kirler kompozit ürünlerine derinlemesine etki edemez kalitede olmaktadır. Orijinal yüzey kalitesini elde etmek için tek yapılması gereken çelik telli bir fırça ile profil yüzeyini fırçalamak olarak oldukça kolay ürünler olmaktadır.

Nem korkusu yaşamadan ahşap kompozit profiller sayesinde düşük bakım masrafi ile kulanıcılarına çürümeyen, uzun ömürlü, sağlam çit avantajlarını sunan Atadeck ürünleri her yönüyle avantajlı olmaktadır. Doğal bir görünüme sahip ya da pürüzsüz bir yüzeye sahip olma imkanı ile hem kolaylık hem kalite ürünleri ile farklılık yaratan Atadeck ürünleri tercih edilecek kalitede olmaktadır.