yükleniyor...

Pixi.

Pixi is a creative multi-concept WordPress theme will help business owners create awesome websites.

Address: 121 King St, Dameitta, Egypt
Phone: +25-506-345-72
Email: motivoweb@gmail.com

Kolay Temizlik Uzun Ömürlü Kullanım Atadeck Ürünleri

  • 30 Mart 2021

Her biri ayrı birer gurur kaynağı olan projeleri ile sektöründe yer alan Ata Deck Firması, her zaman daha üstün bir kalite anlayışı ile her geçen gün büyümeye devam etmektedir. Bütünü ile müşteri memnuniyeti odaklı gerçekleştirdiği çalışmaları sayesinde çağdaş teknolojileri doğa dostu ürünler ile birleştirmektedir. Müşteri memnuniyeti sayısını her geçen gün artırarak devam eden firma başarılarına bir yenisini katarak yoluna devam etmektedir.

Pergola Nedir?

Günümüz dünyasında pek çok konut sahibi bahçesinde ya da  diğer mekanlarda pergola sistemi kullanmayı tercih edilmektedir. Ayrıca dış mekanlarda peyzaj uygulamasına katkı olması amaçlı yürüyüş yollarında ve kaldırımlarda da kullanılmaktadır. Gölgelik sağlayan pergola estetik açıdan da tamamlayıcı bir unsur olmaktadır. Pergola anlam olarak üstü kapanan veya  açılan ya da yarı açık oturma alanları anlamına gelmektedir. Yatay, bükümlü ve çatı şeklinde açıklıklar olan uygulamada  pergola tente gibi çözümler sunulmaktadır.

Pergola tente uygulaması açık alanları güneş ve yağmur gibi oluşacak hava koşullardan korumayı sağlayan yarı açık mekanlar yaratan sistemler olmaktadır. Aynı zamanda yapılarda kafelerde pergola çatı olarak kullanımı sık sık görülmektedir.

Açma ve kapama özelliği oluşan sistem yaz ve kış kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Birçok farklı malzemeden imal edilen sistemler hem ahşap hem de demir malzeme barındırmaktadır. Bu konuda gerekli uzmanlığa sahip olan Terrawood çeşme ve terrawood İzmir tercih edilecek firmaların başında gelmektedir.

Therra Wood Pergola

TherraWood ürünleri en son teknoloji sistemine uygun  üretilmesi mümkün olan  çevre dostu ürünler olmaktadır, Peyzaj ve yapı malzemeleri olan Therrawood ürünleri en son kalite olan ürünler olmaktadır.

Benzersiz üretim yelpazesine sahip olan Ata Deck Firması sayesinde yüksek kalitedeki polimer ve kurutulmuş ağaç talaşları ile  dayanıklı pergola profillerine dönüşmektedir. Yüksek bakım maliyetleri yükünden kurtaran Therrawood ürünleri, hem zamandan hem de ekonomik yönden tasarruf sağlamaktadır.

Kolay Temizlik Uzun Ömürlü Kullanım

Terrawood ürünleri sadece yüksek basınç su ile temizlenecek kolaylıkta ürünler olmaktadır. Temizliği oldukça kolay olan Terrawood İzmir ürünleri, kullanıcısına pratik çözümler sunmaktadır. Ekip çalışmasına oldukça fazla önem veren firma, çalışanlarının deneyim ve bilgi birikimini oldukça fazla önemseyerek değişim ve gelişim konusunda oldukça ileri giden firma olmaktadır.