yükleniyor...

Pixi.

Pixi is a creative multi-concept WordPress theme will help business owners create awesome websites.

Address: 121 King St, Dameitta, Egypt
Phone: +25-506-345-72
Email: motivoweb@gmail.com

İzmir’de Terrawood Ürünler

  • 6 Nisan 2021

Terrawood bir ahşap kompozit malzemesidir. Son yıllarda Türkiye’de çit, bahçe ürünleri, pergola ve havuzların yapımında ahşap kompozitler sıklıkla kullanılmaktadır.  Bunun en büyük sebeplerinden biri çevreye uyumlu bir şekilde üretilebilmesidir. Çevre kirliliğinin inşai malzemelerle giderek arttığı bu dönemde terrawood izmir içinde yapı malzemeleri kullanımında önemli bir alternatif olmuştur.

Özellikle müstakil evlerin bahçelerinde ve otellerin hobi bahçelerinde kullanılan terrawooddan yapılan ürünlere ulaşabilmek için atadeck.com.tr/ web adresini ziyaret edebilirsiniz. Atadeck firması maksimum müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibi ve yenilikçi ürünleri ile dikkat çekmektedir. Terrawood malzemeler ile çit, dış cephe, hibrit, pergola, korkuluk ve kamelya gibi birçok ürün tasarımı yapmaktadır.

Terrawood Ürünlerin Tercih Edilmesinin Sebebi Nedir?

Terawood yüzde yüz geri dönüştürülebilir bir ürün olması ile çevre kirliliğini önlemektedir. Ayrıca görünüm olarak da bahçelerinizin doğa ile uyumunu tamamlayacak niteliktedir. Dayanıklı bir ürün olması ile de bahçe ürünlerinde sıklıkla kullanılmaktadır. Evlerinizin ya da iş yerlerinizin dış cephe peyzajında kompozit ahşapların kullanılması işlem görmemiş ahşaba göre çok daha uzun ömürlüdür. Aynı zamanda  işlem görmemiş ahşap malzemeler yerine terrawood kullanılması maddi açıdan da daha tasarruflu olacaktır.

Terrawood kullanımı doğal kaynaklarında daha az tüketilmesini sağlamaktadır. Bu anlamda hem yapı hem de dış görünüm olarak tamamen çevre dostu denilebilir. Ahşap malzemelerin uzun vade de yüksek bakım ve onarım masrafları da terrawood ile üretilmiş sistemlerin kullanımını arttırmaktadır.

Terrawood Kullanımı Nasıldır?

Terrawood kullanıldığı yüzeyde kaymazlık oluşturur. Bu kaymazlık özelliği özellikle havuz kenarları için oldukça önemlidir. Islak yüzeye rağmen terrawood ürünleri üzerinde güvenle yürüyebilirsiniz. Ayrıca dışarıdan gelebilecek fiziksel etki ve darbelere karşı kompozit bir ürün olduğundan daha dayanıklıdır. Ahşap malzemeler ile birlikte hayatınıza giren sivri uçlu vidalar paslanma problemleri de terrawood ile son bulacaktır.

Ayrıca Atadeck firması uzman kadrosu ve profesyonel montaj ekibi ile terrawood ürünlerinizin kurulumunu kısa zamanda yapar ve ürünlerinizi kullanıma hazır hale getirir. Özellikle terrawood çeşme bölgesinde oldukça sık tercih edilmektedir. Doğal güzellikleri ile Türkiye’nin en nadide tatil beldelerinden biri olan Çeşme terrawood ürünler ile daha da doğal bir görünüme kavuşmaktadır.