yükleniyor...

Pixi.

Pixi is a creative multi-concept WordPress theme will help business owners create awesome websites.

Address: 121 King St, Dameitta, Egypt
Phone: +25-506-345-72
Email: motivoweb@gmail.com

Çevre Dostu, Tasarruflu Ürünler Kolay Temizlik

  • 16 Şubat 2021

Çevre Dostu, Tasarruflu Ürünler Kolay Temizlik

Pergola kelimesi Latince dilinde saçak anlamına gelen pergule kelimesinden türemekte olup, İtalyancada pergola yani gölgelik anlamına gelen bir kelime olmaktadır. Pergola sistemi ile yatay, çatı şeklinde açıklık oluşan yerlerde tente ile kapatılma işleminde kullanılmakta olup koruma amacı ile yapılmaktadır. Pergola sistemleri özellikle güneşlik olarak yazları güneşten korumaktadır. Bununla birlikte pergola sistemleri açılır kapanır tavan özelliği ve su geçirmez özelliği sayesinde yağmurlu havalarda yağmurdan koruyacak özellikte olup oldukça faydalı bir ürün olmaktadır. Atadeck firması Çeşme pergola arayışında olan kişiler tarafından tercih edilecek en güvenilir ve kaliteli firma olarak öne çıkmaktadır.

 

Terrawood İzmir

Atadeck firması 2012 yılından itibaren hizmet vermeye devam etmektedir. İzmir merkezli kurulan firma Ege Bölgesi’nde ahşap kompozit panel imalatı yapmakta olup Terrawood çeşme olarak hizmet vermektedir. Hem bireysel hem kurumsal olarak ilgili sektörde öncü firma olmayı amaçlayan firma her geçen günde amacına bir adım daha atarak yoluna devam etmektedir. Hızlı teslimat garantili hizmetleri sayesinde başarılı olan Atadeck firması tarafından sunulan tüm hizmetler firma tarafından garanti altında olmaktadır.

 

Pergola Nerelerde Kullanılır?

Gölgelik anlamına gelen bu sistemlerin kullanımı genellikle kafe ve restoranlarda son yıllarda oldukça fazla kullanılan bir ürün olmaktadır. Geniş alanlarda daha fazla alanın kullanımı, mevsimsel değişimlerden etkilenmemek adına toplu hizmet verilen alanlarda oldukça rahat ettirici bir ürün olma özelliğini taşımaktadır. Çevre dostu olan firma tüm faaliyetlerinde çevreye oluşacak zararı en aza indirecek şekilde hizmet vermektedir.

 

Kolay Temizlik Tasarruflu Ürün

Benzersiz üretimi ile Atadeck firması prosesi sayesinde yüksek kalitedeki polimerler ve kurutulmuş ağaç talaşları kullanılır ve bu ürünler kuvvetli ve rutubete karşı dayanıklı pergola profillerine dönüşerek uzun yıllar kullanıma uygun olarak tasarruf sağlamaktadır. Orijinal yüzey kalitesine sahip olan ürünlerin temizliği oldukça kolay olmaktadır. Alanında sahip olduğu deneyim ve uzman çalışanları sayesinde kaliteli hizmet ve yerinde ürün kullanımı konusunda müşterilerine doğru bilgiyi aktaran çalışanlara sahiptir. Kaliteden ödün vermeyen bir firma olarak faaliyet gösteren Atadeck firması ödeme konusunda oldukça yardımcı olmakla birlikte müşteri memnuniyeti hizmet anlayışı ön planda tutarak faaliyet göstermeyi amaçlayan yönü ile öne çıkmaktadır.