yükleniyor...

Pixi.

Pixi is a creative multi-concept WordPress theme will help business owners create awesome websites.

Address: 121 King St, Dameitta, Egypt
Phone: +25-506-345-72
Email: motivoweb@gmail.com

Atadeck Pergola Ve Deck

  • 13 Nisan 2021

Çağdaş teknolojilerin doğa ile birleştirildiği uygulamalarıyla bilinen Atadeck, kentsel mekanlara kazandırdıkları ile kaliteli işler ortaya çıkarmaktadır. Müşteri memnuniyetinin ve ürün kalitesinin önemsendiği markada yapılan uygulamalara son derece önem verilmektedir. Yaptığı işlerde başarısını konuşturan marka, daha çok gelişmek ve büyümek için adımlar atmaya devam etmektedir.

Atadeck Hizmetleri

İzmir’ de kurularak Ege bölgesinde bilinen bir marka olan Atadeck, kent mobilyaları üretiminde akla gelen bir firma olmaktadır. Uygulamalarında ahşap kompozit kullanan marka zemin ve cephe kaplamaları da yapmaktadır. Dış mekanların en çok aranan tasarım faktörlerinden olan deck ve pergola tasarımlarında da uzmanlaşan marka, bu alanlarda yaptıkları uygulamaların başarılarıyla bilinmektedir.

Hem bireysel hem de kurumsal çalışmalarda yer alan Atadeck, aldığı projelerle son derece titizlikle ilgilenerek başarılı işler ortaya çıkarmaktadır. Pergola ve deck başarılarının yanında prefabrik, hibrit ve çit gibi ürünler için de en iyi şekilde uygulamalar yapılmaktadır.

Atadeck Kalitesi

 İzmir pergola denildiğinde akla ilk gelen markalardan olan Atadeck, yaratıcı mimari çalışmalarıyla öne çıkmaktadır. Doğa dostu kompozit ürünlerin kullanıldığı uygulamalarda bu ürünlerin kalitesine özellikle dikkat edilmektedir. Müşteri memnuniyetinin önemsendiği markada zamanında teslimat yapılmakla birlikte hata payı en aza indirgenmektedir. Kalitenin yanı sıra uygun fiyat arayan müşteriler için de her bütçeye uygun seçenekler bulunmaktadır.

Pergola ve Deck

Yürüyüş yollarında ya da dışardaki oturma alanlarında hem estetik olarak hoşluk katan hem de gölgelik olarak kullanılan pergolalar kentsel tasarımlarda beğenilen unsurlardandır. İşlevi dolayısıyla günün en sıcak anlarında bir kurtarıcı olan bu sistemler, farklı şekillerde tasarlanabilmektedir. Köken olarak ayakta durmayı sağlayan direkler ve bir çatıdan oluşan bu yapılar ile bahçeleri ve yürüyüş yollarını süslemek oldukça kolaydır.

Zeminden biraz yüksek olarak yapılan ve genelde bir bina ile bağlantısı bulunan yüzeysel yapılara deck denilmektedir. Bahçe tasarımlarının olmazsa olmaz unsurlarından olan bu yapılar, genellikle ahşap malzeme olarak tercih edilmektedir.

Her daim kalitenin yanında olan Atadeck tarafından İzmir deck ve pergola hizmetleri titizlikle verilmektedir. Kaliteli ve doğa canlısı malzemelerin kullanıldığı bu yapımlarda başarılı işler çıkartan Atadeck, bu uygulamaları ile bilinmektedir.