yükleniyor...

Pixi.

Pixi is a creative multi-concept WordPress theme will help business owners create awesome websites.

Address: 121 King St, Dameitta, Egypt
Phone: +25-506-345-72
Email: motivoweb@gmail.com

İzmir Şehrinde Ahşap Döşemelerle Sizlerleyiz

  • 20 Nisan 2021

Ev döşemelerinin çeşitleri günden güne artmaktadır. Özellikle de hem konforlu hem de sağlıklı ürünler kullanarak ev tasarımını tamamlamak isteyenler için ahşap önemlidir. Ahşap tasarımları ile ilgili pek çok modelden söz edebiliriz. Sizlere Atadeck firması kapsamında sunulan hizmetlerden bahsedeceğiz. Ayrıca ahşap modelleri ve bu modeller hakkında fiyatlandırma detaylarından bahsedeceğiz.

1.Ahşap Deck Kullanım Özellikleri Nelerdir?

Ahşap modeller özellikle evlerin iç tasarımlarında kullanılmakla beraber villalarda bahçe tasarımları içinde tercih edilmektedir. Ayrıca villaya ek olarak yapılması planlanan kulübeler ve küçük oda tasarımları içinde tercih edilirler. Ahşap deck modellerinin kullanım özelliklerinden bahsedecek olursak ev veya villalar için uygun olduğunu söyleyebiliriz. Ayrıca beton döşemeler üzerine yapılmaktadırlar. Toprak ile temas kesilerek yapılan işlemlerdir.

Bu sistemi beton üzerine uygulanan ahşap demir kaplama çeşidi olarak bahsedebiliriz. Bu zemin sistemi pek çok doğal ağacın kullanılmasıyla üretildiği için yüzde yüz doğaldır. Ayrıca bahçeler dışında havuz kenarlarında da kullanılabilir. Suyu emen bir yapısı bulunmakla beraber zeminin kayganlaşmasını önlemektedirler. Ayrıca senede bir bakım yapılması yeterli olmaktadır. Darbelere karşı dayanıklı kolayca sökülebilen ürünler içerisinde yer alılar.

2.Ahşap Kompozit Kullanım Detayları Nelerdir?

Ahşap kompozit modelleri ise birbiri ile bağlantılı liflerin ya da tahta çeşitlerinin kullanılması ile üretilirler. Ayrıca bu ahşapların farklı türevleri de bulunmaktadır. Termo plastiklerden ve ahşap liflerinden yararlanılarak üretilirler. Bir başka önemli nokta ise bu ürünlerin yapay ahşap çeşitleri, üretilmiş tasarlanmış ahşap olarak bilinmesidir. Özellikle kamu mekânlarında sıklıkla tercih edilen İzmir ahşap kompozit ürünler güneşe ve suya dayanıklı bir yapıya sahiptirler. Dış mekân tasarımında kullanım yerine sahiptirler.

3.Sizlere Sunduğumuz Hizmetler Ve Fiyatlandırma Hakkında

Sizlere Atadeck firması olarak sunduğumuz hizmetler içerisinde pek çok model ve tasarım mevcuttur. Hem uygun fiyata hem de kaliteli olarak edinebileceğiniz ürünlerimiz mevcuttur. Deck sistemleri haricinde pergola, korkuluk, çit, prefabrik, hibrit ve kamelya ürünlerimizle de hizmet veriyoruz. Ahşap deck modelleri içerisinde fiyatlandırma detaylarından bahsedecek olursak İzmir’de deck fiyatları fiyat detayları ölçülere göre değişmektedir. Kullanılan ürünün malzemesi, ölçüler, renk ve tasarım modelleri fiyatı belirlemektedir. Sistem profilleri, renk ve doku ürünleri çeşitlendirmektedir. Daha detaylı bilgi almak için bizlerle iletişime geçebilir, sitemizi ziyaret edebilirsiniz.