yükleniyor...

Pixi.

Pixi is a creative multi-concept WordPress theme will help business owners create awesome websites.

Address: 121 King St, Dameitta, Egypt
Phone: +25-506-345-72
Email: motivoweb@gmail.com

Therrawood Uygulamasında Ege’de Lider Bir Firma

  • 13 Ocak 2021

Ahşap kompozit ürünü olan therrwood, gelişen ve yenilikçi teknolojisi ile çevreye uyumludur. Özellikle dış cephe uygulamalarında dayanıklı bir yapı malzemesi olan ahşap kompozit, günümüzde zemin kaplamasında da çok sık kullanılmaya başlanmıştır.

 

Therrwood Ege’de En Çok Tercih Edilen Dekorasyon Malzemesi

 Terrawood İzmir bölgesinde en çok tercih edilen bir inşaat ve dekorasyon malzemesidir. Ahşabın sıcak görünümü ve Akdeniz ikliminin ılıman yapısına uyumu ile bahçe, cephe, zemin uygulamalarına kimi zaman ise prefabrik yapıların kullanımında çok fazla tercih edilmektedir.

 

Ege Bölgesinde En Çok Tercih Edilen Therrwood Uygulaması Yapan Firma

Ege’nin incisi İzmir’de 2012 yılından bugüne kadar en iyi şekilde hizmet gösteren Atadeck firması, teknolojinin son gelişmelerini yakından takip ederek faaliyetlerini çevreci bir yapı malzemesi olan ahşap kompozitlerin üretimi ve pazarlanması üstüne kurmuştur. Therrwood uygulaması kullanarak cephe ve zemin kaplaması yapan firma, bireylerin hususi talepleri ile konusunda uzman ekibi sayesinde proje aşamasından imalat aşamasına kadar birebir ilgilenmektedir.

 

Ege Bölgesinde Ahşap Kompozit Denildiğinde Akıllara Gelen İlk İsim Atadeck

Ege bölgesinde alanında lider olan firmanın hedefi ahşap kompozit uygulamaları konusunda Türkiye’de öncü firmaların arasında yer almaktır. İzmir bölgesinde faaliyetini sürdüren firma hizmetlerini ilçelere de ulaştırmaya başlamıştır. Terrawood çeşme bölgesinde de çok fazla tercih edilen bir uygulama yöntemidir. Butik oteller, marina ve cafelerde kullanılan ahşap kompozit çeşitleri Çeşme’nin yazlık mekanlarında en çok tercih edilen dekorasyon ve inşaat malzemesidir.

 

Therrawood Çeşitleri

Terrawood İzmir ilinde uygulaması birçok farklı türde kullanılabilmektedir. Bunlardan bazıları ise,

l THERRAWOOD DECK, peyzaj ve havuz alanlarında zemin kaplaması olarak kullanılan uzun ömürlü ve dayanıklı bir malzemedir.

l THERRAWOOD CEPHE, kaplama profili ile yalıtım özelliği sunan ayrıca yağmur, rüzgar, güneş vb. gibi doğa şartlarına karşı yüksek koruma sağlayan mükemmel bir üründür.

l THERRA WOOD ÇİT, nem almayan ahşap kompozit profiller, düşük bakım masrafları ile uzun ömürlü ve dayanıklı çit imkanları sunmaktadır.

l THERRAWOOD PERGOLA, rutubete karşı dayanıklı olması ve kuvvetli olması açısından doğa olaylarına karşı korunaklı pergola denize yakın yerlerde çok fazla tercih edilmektedir.

l THERRAWOOD KORKULUK,

l THERRAWOOD PREFABRİK,

l THERRAWOOD HİBRİT gibi uygulamaları da bulunmaktadır.