yükleniyor...

Pixi.

Pixi is a creative multi-concept WordPress theme will help business owners create awesome websites.

Address: 121 King St, Dameitta, Egypt
Phone: +25-506-345-72
Email: motivoweb@gmail.com

İzmir’de Pergola Uygulamaları

  • 11 Mayıs 2021

Pergola bir çeşit gölgelik manasına gelmektedir. Pergola tente sistemi ile işlev kazanmaktadır. Pergola sistemi yatay ve bükümlü olarak görünen açıklık olan yerleri tente ile kapatmaktadır. Özellikle yaz mevsiminde güneşli ve sıcak günlerde pergolalara ihtiyaç duyulmaktadır. Açılır kapanır tavan sistemine göre ayarlanan su geçirmeyen özel kumaştan imal edilir. Bu sayede yağmurdan korunmak amacı ile de kullanılmaktadır. Özellikle therrawood deck tente sistemleri en çok kullanılan bahçe sistemleri arasındadır.

Pergola Sistemleri Yaptırırken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Pergola sistemleri teras, bahçe gibi açık alanlarda sıklıkla tercih edilmektedir. Pergola seçiminde tentelerin kalitesi, birbiri ile uyumlu çalışabilmesi, pergolanın kumaş kalitesi ve pergola ebatlarına dikkat edilmelidir. Özellikle pergolayı yaşam alanlarınızın neresinde kullanacağınız da önemlidir.

Pergola tente sistemlerinin fiyatlarını etkileyen faktörlerden biri ise sistemde kullanılan ağaç ya da metal malzemeleridir. Özellikle karaçam ve tik ağacı pergola sistemlerinde sıklıkla kullanılmaktadır. Uzun ömürlü şekilde kullanacağınız ahşap kompozit deck yaşam alanlarınıza konfor getirecektir.

Pergola sistemleri için firma seçimi de büyük önem taşımaktadır. Özellikle işçilik kısmında iyi bir firma büyük farklar yaratabilmektedir. Bizim sizlere bu konudaki önerimiz Atadeck firması olacaktır. Uzun yıllardır pergola gibi bahçe peyzaj ürünleri satışı yapan firma uzman kadrosu ve profesyonelliği ile Ege’nin önde gelen firmalarından biri olmayı başarmış durumdadır. Özellikle ahşap kompozit pergola denildiğinde akla ilk gelen isimlerden biridir. Sizlerde firmanın uygulamaları ve ürünlerini görebilmek için atadeck.com.tr/ web adresini ziyaret edebilirsiniz.

Pergola Uygulamaları Nelerdir?

Pergola tente sistemlerini teraslarında ve bahçenizde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Arzu ederseniz pergola sisteminizi cam ile çevirip kış bahçesi elde edebilirsiniz. Böylelikle kış mevsiminde de pergola tenteniz ile veranda ya da balkonlarınızın keyfini sürebilirsiniz.

Pergola sistemi ile gündüz vakitlerinde tam bir gölge elde edebilirsiniz. Ayrıca açılıp kapanabilir tavan sistemi sayesinde gökyüzünü de görebilirsiniz. Pergola sistemi ile yaşam alanlarınızı daha geniş gösterebilirsiniz.

Pergola tente sisteminin raylı olanları da mevcuttur. Ayrıca açma kapama sistemlerinin de farklılık göstermesi kişilere alternatifler sunmaktadır. Açma kapama sistemleri sizlere açık mekanlarınızı her mevsim kullanma imkanı sunmaktadır.