yükleniyor...

Pixi.

Pixi is a creative multi-concept WordPress theme will help business owners create awesome websites.

Address: 121 King St, Dameitta, Egypt
Phone: +25-506-345-72
Email: motivoweb@gmail.com

Ege Bölgesinde Pergola Ve Deck Konusunda Öncü

  • 3 Şubat 2021

Merkezi İzmir olarak kurulan firmamız 2012 yılında faaliyete geçmiştir. Son zamanların sağlam ve uzun ömürlü yapı malzemesi olan kompozit ahşap panel üretimi yapan bir firmayız. Aynı zamanda bu çevre dostu kompozit ahşaptan imal edilen kent mobilyaları üretimini üstlenmekteyiz. Ürünlerimizin pazarlanmasında Ege Bölgesi ana faaliyet alanımızdır. Cephe kaplama ve zemin kaplama işleri uzmanlık alanımızı oluşturmaktadır. Bu kaplama işlerini kompozit ahşap malzemeleri kullanmak suretiyle yapan firmamız profesyonelce çalışmaktadır.

Gerek bireysel gerekse kurumsal işleri talepler özelinde projelendirmek yoluyla üretim yapmaktadır. Yeniliğe açık ve teknoloji kullanımını önemseyen bir anlayışla gün geçtikçe daha uzmanlaşmakta ve büyümektedir. Gerek bireysel gerekse kurumsal pazarda rakipsiz olmak temel hedefimizdir. Özellikle Ege Bölgesinde kompozit ahşap deck ve pergola alanında öncü olmak konusunda iddialıyız.

 

Temel Çalışma Prensipleri

Firma olarak ana iddiamız müşterilerimizin ürünlerini zamanında ve eksiksiz teslim etmektir. Güçlü bir projelendirme altyapısına sahip firmamız hata payını minimuma indirerek projeler gerçekleştirmektedir. En güçlü yanlarımızdan biri projelerimizi gününde teslim etme garantisi vermektir. Kullandığımız ürünler sertifikalı olup kalitesi piyasa tarafından teyit edilmiştir. Kaliteli ürünlerin kalifiye elemanlarla buluştuğu projeler geliştirmekteyiz.

Profesyonel mimar ekiplerimizle yaratıcı tasarımlara imza atmaktayız. Bu çerçevede İzmir deck kullanarak gerçekleştirdiğimiz projeler Ege bölgesinde dikkat çekmektedir. Çevreye zarar vermeyen ahşap kompozitlerle Batı standartlarında mimari projeler geliştirmekteyiz. Temel prensiplerimizden birini de her bütçeye uygun çözümler üretmektir. Sağladığımız ödeme kolaylıkları ile müşteri memnuniyetinin ön plana almaktayız. Kaliteyi göz ardı etmeden İzmir pergola işlerinizi en uygun fiyatlarla yerine getirmekteyiz.

 

Siz Müşterilerimize Sunduğumuz Ürünlerimiz

Firmamız pek çok alanda hizmet vermektedir. Aileniz için emniyetli kazalara sebebiyet vermeyen deck zeminler yapmaktayız. Doğal görünümlü kompozit ahşap cephe kaplamalarıyla müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Çürümeyen çitler yaparak müşterilerimizi nem korkusundan kurtarmaktayız. Yenilikçi üretim sürecimizle sağlam ve neme dayanıklı pergola profiller üretmekteyiz.

Çeşitli renklerde ve tasarımlarda korkuluklarla hizmetinizdeyiz. Prefabrik yapı çözümleri ile pek çok ihtiyacınızı karşılamaya dönük yapılar oluşturmaktayız. Hibrit profillerle dış mekanlarınız için yaratıcı çözümler sunmaktayız. Dış mekânlardaki kamelya imalatı konularında da güvenle başvuracağınız hizmetler yapmaktayız.