yükleniyor...

Pixi.

Pixi is a creative multi-concept WordPress theme will help business owners create awesome websites.

Address: 121 King St, Dameitta, Egypt
Phone: +25-506-345-72
Email: motivoweb@gmail.com

Ahşap Kompozit Deck Konforu

  • 15 Haziran 2021

Deck, dayanıklı ve uzun ömürlü ağaç talaşlarının belirli oranlarda, plastik reçine karışımından  üretilerek paneller halinde bir zemin kaplamasıdır. Deck, panellerin altına imalat sırasında geçmeli kanallar, güçlü çelik vidalarla monte edilerek, karo halinde kullanım kolaylığı sağlanmaktadır. Bu paneller üzerinde bulunan klipslerin kolayca bir birine geçmesiyle döşeme yapılmaktadır. Sağlıklı, doğa dostu, çevreye duyarlı, anti alerjen bir ürün olan deck zeminler uzun yıllar güvenle kullanılabilmektedir.

Ahşap Kompozit Deck Nedir?

Ahşap kompozit deck, ahşabın ana hammadde olduğu, işlenerek dayanıklılık ve profesyonellik kazandırılmış halidir. Geçmişte sadece güverte ürünü olarak bilinen ahşap kompozit deck, günümüzde oldukça yaygın kullanım alanı kazanmış bulunmaktadır. Ahşap kompozit deck ıslak zemin, kuru zeminler arzu edilen her alana kurulum yapılabilmektedir. Çeşitli şekil ve ölçülerde üretilebilen ahşap deck, tasarımcılar tarafından özel şekillerde alt panellerine adapte edilerek satışa sunulmaktadır. Bu kanallar bir birine geçebilme özelliğiyle üretilmiş olup, döşeme işini kolaylaştırmaktadır. Ahşap kompozit deck, bahçe, balkon, havuz kenarları, peyzaj uygulama alanlarında güvenle kullanılmaktadır. Yürüyüş alanları, özel ya da kamusal pek çok alandan büyük tercih nedeni olarak kullanılmaktadır. Boya, cila, bakım istemez, nem, küf yapmayan ve doğal yapısıyla sağlıklı alanlar kazandırmaktadır. Atadeck.com adresi 7/24 bilgi kaynağı olarak destek vermektedir.

Ahşap Kompozit pergola Kullanım Alanları

Pergola, gölgelik, sundurma, veranda gibi adlarla anılan bütün alanlarda kullanılmaktadır. Ağaç direkler üzerine çeşitli mimari özelliklerle inşa edilen zevk ve sefa ürünüdür. Ahşap kompozit pergola balkonlar, teraslar, bahçelerde oturma alanları, yürüyüş yolları ve peyzaj mimari alanlarında kullanılmaktadır. Gıda ve pek çok sektörde ahşap kompozit pergola, şık ve zarif alanlar kazandırır, güneş ışınlarının kontrol edilmesini sağlamaktadır. Therrawood deck ısı, nem dayanıklılığı, kolay temizlenir, bakteri üretmez özelliğiyle geniş kullanım alanı bulmaktadır.

Ahşap kompozit deck ve pergola alanları boyamaya gerek duyulmadan, bakım onarım zahmetine girmeden, iklim koşullarına uyumu ve görsel zenginliğiyle uzun yıllar keyifle konfor sunmaktadır. Özel ölçülerde üretilen therrawood deck havuz kenarları, bahçeler, balkon ve teraslarda güvenle kullanılmaktadır.  Atadeck.com/ uzman kadrosu, yılların tecrübesiyle çalışmalarına devam etmektedir. Günün her saati erişim sağlayabilir ihtiyaçlarınızı bildirebilirsiniz.